Formacionet zyrtare PSG - Club Brugge!

Futboll

Formacionet zyrtare PSG - Club Brugge!

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 18:14
Formacionet zyrtare PSG - Club Brugge

Formacionet zyrtare PSG - Club Brugge!

PSG do të ndeshet pas pak ndaj Club Brugge në ndeshjen e fundit të grupeve të Champions League.

Francezët e kanë të siguruar kualifikimin pasi ndodhen të dytët në rënditje me 8 pikë.

Manchester City gjithashtu e kanë siguruar kualifikimin duke qënë të parët në grup.

Leipzig dhe Club Brugge janë në “luftë” për një vend në Europa League.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat