Atalanta gjen zgjidhje

Futboll

Atalanta gjen zgjidhje

Më: 18 janar 2022 Në ora: 16:10
Atalanta gjen zgjidhje

Atalanta do të përballet në fundjavë me Lacion në transfertë, por po kalon një situatë jo të mirë për sa i përket vaksinimit të lojtarëve.

Duket se më në fund klubi “bergamas” i ka dhënë zgjidhje këtij problemi. Lojtarët të cilët nuk janë vaksinuar do të duhet të udhëtojnë vetëm me furgon për në kryeqytet dhe jo me skuadrën.

Por kjo nuk është e gjitha, Ata gjithashtu do të duhen të akomodohen në apartamente të ndryshme afër hotelit që do të akomodohet pjesa tjetër e ekipit. Gjithsesi do të lejohen të luajnë kundër Lacios.

Pas sfidës, ata do të kthehen për në Bergamo, në të njëjtën mënyrë siç do të shkojnë për në Romë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat