Istogu prezanton përforcimin e radhës

Futboll

Istogu prezanton përforcimin e radhës

Më: 18 janar 2022 Në ora: 18:41
Istogu prezanton përforcimin e radhës

Pas sulmuesit, Halifa Kujabit, Istogu menjëherë ka prezantuar përforcimin e radhës.

Istogu ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me mbrojtësin, Rinor Kuqi.

Lajmin e ka konfirmuar klubi, përmes faqes zyrtare në “Facebook”.

Kuqi ka nënshkruar kontratë me Istogun deri me 30 Qershor 2022.

24-vjecari në sezonin e fundit ishte pjesë e Dukagjinit të Klinës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat