Shtyhet debutimi i Zhegrovës

Futboll

Shtyhet debutimi i Zhegrovës

Më: 20 janar 2022 Në ora: 11:26
Shtyhet debutimi i Zhegrovës

Shtyhet debutimi i Zhegrovës, as dje nuk ishte pjesë e skuadrës!

Edon Zhegrova duhet të pres edhe pak për të debutuar te Lille në Kampionatin e Francës.

22-vjeçari nuk është ftuar as dje për ndeshjen ndaj Lorientet.

Zhegrova në ndeshjen e parë me Marseillen u tha se nuk u ftua për shkak që është në proces të kompletimit të dokumentacionit, ndërsa për dje ende nuk ka ndonjë informatë pse trajneri Jocelyn Gourvennec nuk e ka ftuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat