Çmenduri në Madrid! Atletico humbjen e shndërron në fitore 

Futboll

Çmenduri në Madrid! Atletico humbjen e shndërron në fitore 

Nga: K. Goca Më: 22 janar 2022 Në ora: 22:59
Çmenduri në Madrid! Atletico humbjen e shndërron në fitore 

Çmenduri në Madrid! Atletico humbjen e shndërron në fitore!

Atletico Madridi për dy minuta e përmbysi epërsinë e Valencisë.

Atletico ka hedhur pas shpine eliminimin nga Kupa e Mbretit, sonte mezi ka fituar me rezultat 3:2 ndaj Valencisë.

Në minutën e 90+1, Valencia ishte në epërsi me 1:2 por ndodhi përmbysja.  

Për Valencinë shënuan Musah në minutën e 25-të e Duro në atë të 44-tën dhe për Atleticon Cunha në minutën e 64-të, Correa (90+1’) e Hermoso (90+3’). 

Atletico Madridi renditet në vend të katërt me 36 pikë e Valencia në të 9-tin me 29.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat