Formacionet zyrtare: PSG – Reims

Futboll

Formacionet zyrtare: PSG – Reims

Më: 23 janar 2022 Në ora: 20:06
Lionel Messi

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen PSG – Reims.

Liderët e Ligue 1 luajnë në kuadër të kampionatit, në kërkim të tri pikëve të reja për të ruajtur distancën në krye të tabelës.

Në këtë ndeshje, trajneri Pochettino do të ketë në dispozicion edhe Lionel Messin.

Ndeshja mes PSG dhe Reims luhet me fillim nga ora 20:45.

Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare për këtë ndeshje. 

PSG: Navas – Kehrer, Marquinhos (C), Sergio Ramos, Nuno Mendes – Verratti, Danilo, Paredes – Di Maria, Icardi, Mbappé.

Reims:  Rajkovic; Foket, Gravillon, Faes, Abdelhamid, Busi; Locko, Matusiwa, Cajuste; Mbuku, Ekitike.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat