Milan - Juventus, pa fitues

Futboll

Milan - Juventus, pa fitues

Nga: K.G. Më: 23 janar 2022 Në ora: 22:40
Milan - Juventus, pa fitues

Përballja mes gjigantëve italian, Milan - Juventus, nuk solli gola! 

Milan - Juventus ndahen në barazim (0:0), në ndeshjen e javës së 23-të të Serie A në futboll. 

Për Juventusin është një pikë e madhe e Milanin ky barazim e lë edhe më larg pozitës së parë. 

Te dy skuadrat luftuan deri në fund, por sulmuesit e  asnjërës ekip nuk arritën të shënojnë golin e fitores. 

Pas javës së 23-të, Interi kryeson me 53 pikë, pasojnë Napoli 49, Milani 48, Atalanta 43, Juventusi 41, Roma 38 pikë etj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat