Ja me çfarë veture Granit Xhaka shkon në stërvitje

Futboll

Ja me çfarë veture Granit Xhaka shkon në stërvitje

Më: 25 janar 2022 Në ora: 23:08
Ja me çfarë veture Granit Xhaka shkon në stërvitje

Mesfushori shqiptar, Granit Xhaka gjatë një bisede “Live” në rrjetin social, Instagram – ka zbuluar me çfarë veture shkon në ushtrime.

Xhaka tha se ai në ushtrime shkon me veturë “Smart”, që kushton nga $18,000 deri në $30,000.

“Unë po të kallëzoj me çfarë makine shkoj në trajning, a beson a nuk beson unë shkoj me Smart. Nëse nuk beson edhe ta tregoj”- tha Xhaka.

Kjo veturë të cilën e përdor Xhaka është deri diku modeste, pasi futbollistë të tjerë posedojnë vetura milionëshe.

Shoku i skuadrës Pierre-Emerick Aubameyang, nga ana tjetër shkon në ushtrime me Lamborghini-n e tij 270,000 £.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat