Manchester City rihap negociatat me Sterling

Futboll

Manchester City rihap negociatat me Sterling

Më: 28 janar 2022 Në ora: 16:34
Raheem Sterling.

Manchester City ka rihapur negociatat me lojtarin anglez, Raheem Sterling.

Sipas raportimeve të fundit nga ‘ESPN’, City ka mbetur me shpresë se mund ta bindin Sterling për rinovimin e kontratës.

Bisedimet janë rihapur edhe një herë, në një kohë kur anësori gëzon vëmendje të madhe nga disa skuadra.

Barcelona, PSG e Real Madrid janë lidhur të gjitha me lojtarin e Citizens, i cili po has në konkurrencë të fortë për një pozitë në formacion.

Përkundër kësaj, kampionët e Anglisë janë të determinuar ta mbajnë lojtarin në radhët e tyre. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat