Franca publikon listën e lojtarëve

Futboll

Franca publikon listën e lojtarëve

Më: 17 mars 2022 Në ora: 18:23
Franca publikon listën e lojtarëve

Franca publikon listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjet e marsit – mungon ylli i Milan!

Kombëtarja e Francës ka bërë publike listën për dy ndeshjet e marsit.

Franca do përballet me Bregun e Fildishtë dhe Afrikën Jugore brenda këtij muaji.

Përzgjedhësi Didier Deschamps tashmë ka bërë publike listën e 23 futbollistëve të ftuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat