Real Madridi publikon listën e lojtarëve ndaj Chelseas

Futboll

Real Madridi publikon listën e lojtarëve ndaj Chelseas

Më: 4 prill 2022 Në ora: 17:09
Foto ilustrim

Është publikuar lista me futbollistët e ftuar nga Carlo Ancelotti për ndeshjen ndaj Chelseas në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja e parë çerekfinale mes këtyre dy skuadrave do të zhvillohet më 6 prill, në stadiumin “Stamford Bridge”.

Eden Hazard, Isco dhe Luka Jovic janë futbollistët që Ancelotti nuk do t’i ketë në dispozicion për këtë ndeshje.

Të tre futbollistët e lartpërmendur mungojnë shkaku i lëndimeve.

Lista e futbollistëve të ftuar:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat