Skuadra e Feyenoord mbërrin sot në Tiranë

Futboll

Skuadra e Feyenoord mbërrin sot në Tiranë

Më: 24 maj 2022 Në ora: 11:05

Skuadra e Feyenoord mbërrin sot në Tiranë!

Skuadra holandeze e Feynoord pritet të mbërrijë sot në Tiranë, një ditë para finales së madhe të Conference League përballë Romës.

Ndryshe nga kundërshtari që zgjodhi të sjellë me traget në Shqipëri autobusin e saj zyrtar, skuadra holandeze ka vendosur të marrë një me qira.

Finalja e parë e këtij kompeticioni do të nisën në orën 21:00, dhe pritet të jetë një spektakël si brenda dhe jashtë fushe.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat