Mbërrin autobusi me lojtarët holandezë, në stadiumin ‘Air Albania’

Futboll

Mbërrin autobusi me lojtarët holandezë, në stadiumin ‘Air Albania’

Më: 25 maj 2022 Në ora: 19:40
Mbërrin autobusi me lojtarët holandezë, në stadiumin ‘Air Albania’

Ka mbërritur autobusi me lojtarët holandezë  në stadiumin ‘Air Albania’.

Në orën 21:00 pritet të nisë finalja e madhe europiane mes Romës dhe Feyenoord që do të luhet në ‘Air Albania’. Tifozët janë më të karikuar se kurrë për të mbështetur skuadrën e tyre të zemrës në këtë ndeshje të rëndësishme.

yrja e tifozëve po bëhet në anë të ndryshme në stadiumit për të shmangur ndonjë incident mes tyre, ndërkohë që policia po kryen kontrolle të rrepta për të ndaluar futjen e sendeve të forta.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat