Partizani gjen mbrojtës krahu në Maqedoninë e Veriut

Futboll

Partizani gjen mbrojtës krahu në Maqedoninë e Veriut

Më: 21 qershor 2022 Në ora: 11:21
Partizani gjen mbrojtës krahu në Maqedoninë e Veriut

Skuadra e Partizani nga Shqipëria, ka huazuar për krahun e majtë të mbrojtjes Edison Ndrecën nga Kukësi, ndërkohë që po punon edhe për afrime që do u duhen në kampionat sezonin e ardhshëm.

Për linjën e majtë të prapavijës, sipas “ekipa.mk” është arritur marrëveshja me 25-vjeçarin David Atanaskoski.

Mbrojtësi ishte gjashtë muajt e fundit pjesë e Makedonija GP, pas një eksperience në Kazakistan me Shakhter Karagandy.

Më parë Atanaskoski ka luajtur edhe me Akademija Pandev dhe Tetekst. Në të shkuarën ai ka qenë edhe pjesë e Maqedonisë së Veriut U21.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat