Pavarësisht interesimeve, Manchester United nuk mendon shitjen e Ronaldos

Futboll

Pavarësisht interesimeve, Manchester United nuk mendon shitjen e Ronaldos

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 08:59
Cristiano Ronaldo.

Manchester United nuk mendon shitjen e yllit të ekipit, Cristiano Ronaldo.

Ronaldo ka edhe një vit kontratë me United, por po përflitet një largim i tij gjatë kësaj vere.

Mbrëmë u raportua se pronari i ri i Chelsea, Todd Boehly ka kontaktuar me agjentin e yllit, Jorge Mendes, për të diskutuar në lidhje me të ardhmen e lojtarit.

Por, është ‘Sky Sports’, që njofton se ‘Djajtë e Kuq’ nuk e mendojnë shitjen e portugezit.

Klubi dhe trajneri i ri, Erik ten Hag e duan atë në ekip, kështu Ronaldo do të përmbush kontratën e tij me klubin nga Mançesteri

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat