Bejtush Bejta dhe Afrim Ajeti: Urojmë 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”

Futboll

Bejtush Bejta dhe Afrim Ajeti: Urojmë 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 12:00
Bejtush Bejta dhe Afrim Ajeti

Emrat e spikatur të futbollit llapjan, Bejtush Bejta dhe Afrim Ajeti, urojnë 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”. 

Ish futbollisti (mesfushor) Bejta dhe ish portieri Ajeti, kanë fjalë miradije për gazetën kombëtare “Bota sot”. 

Bejta aktualisht është trajner dhe Ajeti është babai i futbollistëve të spikatur, Arlind, Albian dhe Adonis Ajeti. 

“Urojmë 27 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’ e cila raporton me korrektësi e profesionalizëm”, urojnë Bejta e Ajeti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat