Ja si do të quhet nga sot e tutje stadiumi i Barcelonës

Futboll

Ja si do të quhet nga sot e tutje stadiumi i Barcelonës

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 15:10
Ja si do të quhet nga sot e tutje stadiumi i Barcelonës

Ja si do të quhet nga sot e tutje stadiumi i Barcelonës!

Barcelona ka nënshkruar një marrëveshje me “Spotify” si sponsor zyrtar të klubit, duke u vendosur në fanellat që do të veshin lojtarët, por jo vetëm.

Gjithashtu, klubi katalanas ka konfirmuar dhe ndryshimin e emrit të stadiumit legjendar “Camp Nou”, duke e quajtur në “Spotify Camp Nou”.

Tashmë logo e  një prej platformave më të mëdha të muzikës do të jetë në çdo cep të stadiumit, ku gjithashtu pritet të organizojë koncerte të këngëtarëve që janë të lidhur me “Spotify”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat