Arsenali kthen sytë kah lojtari i Bayernit

Futboll

Arsenali kthen sytë kah lojtari i Bayernit

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 18:56
Serge Gnabry. 

Arsenali tashmë po interesohet për Serge Gnabry. 

Pas dështimit të transferimit të Raphinhas, “topçinjtë” e kanë ndërruar menjëherë objektivin.

Vlera aktuale e lojtarit në treg është afro 60 milionë funte. Me shitjen e disa futbollistëve, londinezët nuk do ta kenë të vështirë arritjen e kësaj shifre.

Gnabry ka kontratë me Bayern Munich deri në vitin 2023 dhe, për të mos e lënë që të largohet i lirë vitin e ardhshëm, bavarezët mund të pajtohen që ta shesin këtë verë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat