Madridi nuk do t’i ofrojë kontratë të re Asensios

Futboll

Madridi nuk do t’i ofrojë kontratë të re Asensios

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 19:19
Marco Asensios.

Real Madridi nuk e ka ndërmend t’i ofrojë kontratë të re Marco Asensios.

Spanjolli duket se nuk është në planet e madrilienëve për sezonin e ri dhe po kërkojnë blerës për lojtarin.

“Los Blancos” e vlerësojnë Asension diku rreth 30 milionë euro, për skuadrat që e duan lojtarin.

Arsenali, Liverpooli dhe Manchester United kanë shprehur interesim për të në të kaluarën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat