Titullari i Lacios drejt Milanit? Igli Tare zbulon të vërtetën

Futboll

Titullari i Lacios drejt Milanit? Igli Tare zbulon të vërtetën

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 07:55
Françesko Açerbi

Françesko Açerbi nuk është primar për Milanin dhe shihet si një alternativë për titullarët. Për këtë arsye, edhe blerja e tij nuk është një aspekt që detyron drejtuesit e “Djallit” të nxitojnë.

Për më tepër, mbrojtësi nuk është aq sa thuhet pranë transferimit te kampionët e Italisë.

Këtë e ka konfirmuar vetë Igli Tare. Në një intervistë për “SportItalia”, drejtori sportiv i Lacios ka deklaruar:

“Nuk është aspak e vërtetë që Açerbi është pranë transferimit te Milani”. Një fjali e vetme, e cila hedh poshtë çdo lajm të raportuar në javët e fundit mbi një ujdi mes palëve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat