Vazhdon drama e Ronaldos, nuk paraqitet as në ditën e dytë të stërvitjes

Futboll

Vazhdon drama e Ronaldos, nuk paraqitet as në ditën e dytë të stërvitjes

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 20:55
Ronaldo

Siç duket, e ardhmja e Cristiano Ronaldos te Manchester United është drejt fundit.

Siç raportohet nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, Cristiano Ronaldo nuk është paraqitur as në ditën e dytë të stërvitjes me Manchester United.

Thuhet se ai i ka treguar klubit se ai është ende duke u marrë me çështje personale dhe familjare.

Ndërkaq, agjenti i Ronaldos, Jorge Mendes është duke shikuar opsione që të gjejnë sa më shpejtë një klub të ri.

Në anën tjetër, pozita e United është e qartë, ku nuk dëshiron ta humbasë portugezin këtë verë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat