Milani interesohet për mesfushorin e Arsenalit

Futboll

Milani interesohet për mesfushorin e Arsenalit

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 06:10
Sambi Lokonga.

Milani është duke u interesuar për mesfushorin e Arsenalit, Sambi Lokonga.

Raportimet e fundit nga Italia thonë se lojtari ka rënë në “radarët” e “kuqezinjve”.

Lojtari nuk është duke pasur minuta të mjaftueshëm me londinezët, andaj do të ishte i kënaqur me një ndërrim ambienti.

Varianti më i mundshëm që mund të ndodhë në këtë situatë është huazimi i belgut për një vit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat