Partizani me njoftim të rëndësishëm për tifozët

Futboll

Partizani me njoftim të rëndësishëm për tifozët

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 12:27
Partizani me njoftim të rëndësishëm për tifozët

Partizani do të luajë ndeshjen e parë të Kategorisë Superiore ndaj Egnatias, ditën e shtunë në orën 19:30 në stadiumin “Elbasan Arena”.

Së fundmi klubi i kuq u ka bërë me anë të një postimi në profilin e saj të rrjetit social “Facebook”, çmimet e biletave për këtë takim.

Biletat variojnë nga 300 lekë të reja deri në 1000 lekë të reja.

Në tribunat C, D, E, F dhe G bileta do të kushtojë 300 lekë të reja. Në tribunat A dhe B një biletë do të kushtojë 1000 lekë të reja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat