Dybala rikthehet në Romë

Futboll

Dybala rikthehet në Romë

Më: 29 shtator 2022 Në ora: 16:27
Dybala

Pritshmëria që Dybala të luajë ndaj Interit po rritet.

Lojtari është rikthyer sot pas ndeshjeve miqësore të Argjentinës, edhe pse nuk ka luajtur asnjë minutë.

Ai ndodhet tashmë në Trigoria për stërvitjen e tij të parë.

Ai do të jetë i veçuar nga të tjerët, ndërsa për nesër duhet të kryejë testet mjekësore dhe të jetë me grupin.

Në rast të një përgjigje pozitive nga ekzaminimet, ai do të niset me skuadrën drejt Milanos për të luajtur kundër Interit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat