Messi synon të rikthehet te Barcelona

Futboll

Messi synon të rikthehet te Barcelona

Më: 3 tetor 2022 Në ora: 18:44
Lionel Messi dhe Mbappe

Lionel Messi do të kthehet te Barcelona, sipas gazetarit të El Chiringuito TV, Jose Pedrerol.

Kontrata aktuale e argjentinasit në Parkun e Princave pritet të skadojë në fund të stinorit dhe ka pasur debate për të ardhmen e tij.

Shtatë herë fituesi i Topit të Artë pritet të kthehet në Camp Nou, ku i gëzoi gati të gjitha sukseset e tij.

Katalunasit po flitet se duan ta rikthejnë Messin, duke ia ofruar mundësinë që të pensionohet te ky klub.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat