Momenti 'pikant'! Son shpërthen në lot pas humbjes, trajneri i ekipit kundërshtar i kërkon fotografi

Futboll

Momenti 'pikant'! Son shpërthen në lot pas humbjes, trajneri i ekipit kundërshtar i kërkon fotografi

Më: 28 nëntor 2022 Në ora: 19:46
Sulmuesi i Koresë së Jugut, Son

Sulmuesi i Koresë së Jugut, Son nuk mbajti dot lotët pas humbjes në ndeshje ne xhiros së dytë të grupeve në Botërorin e Katar. Kjo disfatë bën që koreanët të kenë mision të vështirë kualifikimin, pasi kanë vetëm 1 pikë dhe janë në vendin e fundit.

Edhe pse në një gjendje jo shumë të mirë emocionale lojtari i Tottenham, trajneri i Ganës, Otto Addo ndihej aq i lumtur sa kërkoi të bënte foto me të.Gana realizoi golat me Kudus (X3) dhe Salisu, ndërsa rivalët e tyre “tundën rrjetën” me Cho.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat