Vatnikaj ironizon serbët

Futboll

Vatnikaj ironizon serbët

Më: 28 nëntor 2022 Në ora: 23:30
Vatnikaj

Edison Vatnikaj ka folur në lidhje me përballjen mes Serbisë dhe Zvicrës.

Gazetari ka dhënë një koment pikant për Kombëtaren serbe, të cilën duke e gjykuar nga 3 golat e pësuar ndaj Kamerunit shprehet se e ka të lehtë ta mundë edhe Partizani.

“Serbia po mobilizohet.

Vuçiç po i mbështet për të rrahur Zvicrën, sepse aty janë edhe djemtë shqiptarë.

Por me këtë ekip që ka Serbia, e rreh edhe Partizani.

Edhe Skuka mund të shënojë shumë mirë me atë mbrojtje“, ka thënë Edison Vatnikaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat