Bie mbrojtja e Katarit, Holanda në epërsi

Futboll

Bie mbrojtja e Katarit, Holanda në epërsi

Më: 29 nëntor 2022 Në ora: 16:31
Foto ilustrim

Tanimë është shënuar goli i parë në përballjen tejet interesante mes Holandës dhe Katarit.

Kombëtarja e Holandës ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Katarit, përmes golit të shënuar nga Cody Gakpo.

Gakpo shënon në minutën e 26’ për 1:0.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat