Modric preferon Maradonën para Messit

Futboll

Modric preferon Maradonën para Messit

Më: 3 dhjetor 2022 Në ora: 18:30
Luka Modric.

Mesfushori i Real Madridit dhe Kroacisë, Luka Modric ka folur për Diego Maradona dhe Leo Messi.

Se cili është më i miri i të gjitha kohërave në mes Maradonës dhe Messit ka shumë mendime. Disa mendojnë që Diego të tjerë ndajnë mendim që Leo.

Së fundmi në lidhje me këtë dyshe ka komentuar edhe ylli i Real Madridit, Luka Modric.

Kroati preferon Maradonën para Messit, dukë thënë që Diego është Diego.

“Maradona është më i madhi për mua. Maradona dhe Messi janë dy lojtarët më të mëdhenj, por Diego është Diego”, tha ai për ‘ESPN’.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat