Ronaldo nuk duhet të fillojë titullar me Portugalinë, 70.5% e lexuesve të A Bola mendojnë kështu

Futboll

Ronaldo nuk duhet të fillojë titullar me Portugalinë, 70.5% e lexuesve të A Bola mendojnë kështu

Më: 4 dhjetor 2022 Në ora: 09:30
Ronaldo

Në Portugali besojnë se Cristiano Ronaldo nuk duhet të luajë në formacionin titullar të kombëtares.

Gazeta portugeze A Bola bëri një sondazh në faqen e internetit: “A duhet të mbajë Ronaldo vendin e tij në formacionin fillestar të kombëtares?”

“Jo” janë përgjigjur 70.5% e lexuesve. Dhe vetëm 29.5%  “Po”.

Kujtojmë se në Botërorin 2022, Ronaldo e nisi nga minutat e para të të tria ndeshjet të fazës së grupeve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat