Bemzema do të pritet nga 65 mijë tifozë të Al-Ittihad

Futboll

Bemzema do të pritet nga 65 mijë tifozë të Al-Ittihad

Më: 6 qershor 2023 Në ora: 19:40
Karim Benzema

Bemzema do të pritet nga 65 mijë tifozë të Al-Ittihad!

Prezantimi i Karim Benzema nga Al Ittihad pritet të jetë një katastrofë, me gazetarin Jose Felix Diaz që raporton se rreth 65,000 tifozë pritet ta mirëpresin atë në Jeddah.

Karim Benzema do të vazhdojë karrierën e tij në Arabinë Saudite dhe siç raportoi agjencia franceze e lajmeve më herët të martën (6/6) ai nënshkroi një kontratë trevjeçare me Al-Ittihad.

Sulmuesi francez pritet të shfaqet në Jeddah të enjten dhe pritja do të jetë madhështore në Arabinë Saudite..

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat