Afër Anglisë - Bota Sot
Afër Anglisë

Futboll

E hënë, 15 tetor 2018

Afër Anglisë

Më: 2 korrik 2017 Në ora: 17:26
Rudiger

Antonio Conte është afër mbylljes së marrveshjes për mefushorin e Romës.

Oferta e Chelseat është 30 milionë paund. Chelsea ka hasur njw problem pasi, Pep Guardiola është një tifoz i lojtarit dhe gjithashtu është hedhur në garë për të nënshkruar.

Rudiger është luan në mbrojtje dhe para mbrojtjes, duke e bërë atë ideal për taktikat e Antonio Conte.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test