Rrihen tre lojtarë të Vëllaznimit - Bota Sot
Rrihen tre lojtarë të Vëllaznimit

Futboll

E diel, 18 nëntor 2018

Rrihen tre lojtarë të Vëllaznimit

Më: 20 tetor 2017 Në ora: 17:46
Albutrint Morina

Kapiteni i Vëllaznimit, Albutrint Morina, pas ndeshjes së ndërprerë ndaj Flamurtarit. Ai thotë që gjithçka ka qenë korrekte deri në momentin e golit të gjakovarëve.

“Gjithçka ka qenë normale deri te goli i barazimit. Pastaj tifozët janë futur në fushë dhe na kanë sulmuar”, deklaroi Morina për Gazetën Olle.

“Semir Zeneli, Jeton Dushi dhe Granit Osmanollaj kanë pasur dëmtime më të rënda”.

“Momentalisht jemi të sigurtë. Tani situata është qetësuar”, shtoi ai.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test