Ky stadium si tepih në Kosovë - Bota Sot
Ky stadium si tepih në Kosovë

Futboll

E enjte, 15 nëntor 2018

Ky stadium si tepih në Kosovë

Nga: Kemajl Goca Më: 14 nëntor 2017 Në ora: 12:52
Pamje nga stadiumi në Drenas

Një pamje shumë e bukur dhe që duhet të ndiqet edhe nga skuadrat tjera të elitës së futbollit. Ky është stadiumi “Rexhep Rexhepi” në Drenas dhe që luan Feronikeli.

Një stadium që vërtet është mahnitës për nga fusha si tepih dhe sigurisht do të dëshironim të kemi sa më shumë të tillë edhe në qendrat e tjera të Republikës së Kosovës.

Drejtuesit e KF Feronikelit i kushtojnë shumë rëndësi mbarëvajtjes së stadiumit dhe çdo koment tjetër është i tepërt, më së miri tregon pamja e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test