105 vite Shtet, urimet speciale të kuqezinjve - Bota Sot
105 vite Shtet, urimet speciale të kuqezinjve

Futboll

E shtunë, 20 tetor 2018

105 vite Shtet, urimet speciale të kuqezinjve

Më: 28 nëntor 2017 Në ora: 15:16
Kuqezinjtë

Dita e Pavarësisë është një nga ditët më të rëndësishme për Shqipërinë e shqiptarët, e kur secili prej nesh e ka akoma edhe më të lartë ndjenjën e patriotizmit.

Më poshtë keni disa prej postimeve që kanë bërë futbollistë të kombëtares, ish-lojtarë dhe drejtues të kombëtares shqiptare dhe Federatës së Futbollit.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test