Gabon Berisha, pëson Atalanta - Bota Sot
Gabon Berisha, pëson Atalanta

Futboll

E enjte, 15 nëntor 2018

Gabon Berisha, pëson Atalanta

Më: 2 dhjetor 2017 Në ora: 22:12
Pamje nga ndeshja

Në sfidën e javës së 15-të në Seria A, Torino ka kaluar në avantazh përballë Atalantas së Etrit Berishës.

Ka qenë pikërisht një gafë e portierit shqiptar, që ka sjellë golin e N’kulu.

Pas një harkimi nga goditja e këndit, Berisha ka bërë një dalje të pa studiuar mirë, dhe mbrojtësi i Torinos i vodhi kohën, dhe shënoi me portën që ishte lënë e boshatisur prej tij.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test