Mbyllen ndeshjet në Superligë, barazim në derbi - Bota Sot
Mbyllen ndeshjet në Superligë, barazim në derbi

Futboll

E hënë, 22 tetor 2018

Mbyllen ndeshjet në Superligë, barazim në derbi

Më: 3 dhjetor 2017 Në ora: 15:10
Pamje nga ndeshja

Janë mbyllur tri ndeshjet e ditës në Vala Superligë.

Gjilani dhe Drita kanë barazuar në derbi, 0:0.

Me rezultat të njëjtë përfundoi edhe takimi mes Llapit dhe Trepçës ’89. Ndërkohë, Vëllaznimi mposhti Besën në Pejë, 2:1.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test