Sprova me Vllazninë - Bota Sot
Sprova me Vllazninë

Futboll

Sprova me Vllazninë

Më: 6 dhjetor 2017 Në ora: 14:37
Pamje nga një ndeshje

Vllaznia dhe Llapi do të takohen të enjten me fillim nga ora 12:00. Ndeshja i takon Rrethit të tretë të Kupës.

Përshkak se ndeshjet e Kupës mund të kenë vazhdime por edhe penallti, FFK ka caktuar orën 12:00 për zhvillimin e ndeshjes, ndërsa ndeshjet e këtij rrethi janë me sistem direkt eleminimi.

Ndeshjen do ta drejtojnë Genc Nuza kryesor me asistentët Gëzim Mehmeti dhe Imran Kabashi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test