Icardi te Reali - Bota Sot
Icardi te Reali

Futboll

Icardi te Reali

Më: 6 dhjetor 2017 Në ora: 16:10
Mauro Icardi

Nga Spanja vijnë lajme të bujshme, teksa “El Chiringuito” raporton që klubi madrilen është shumë afër arritjes së marrëveshjes me sulmuesin e Interit, Mauro Icardi.

Sipas medias spanjolle, Icardi do t’u nënshtrohet vizitave mjekësore në 26 dhjetor, para se të konfirmohet marrëveshja. Inter do të përfitojë 80 milion euro dhe 12 milionë euro të tjera me bonuse, ndërsa sulmuesi argjentinas 9 milion euro në sezon.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test