Firma e Mavrajt dhe shokëve te Hamburgu vlen... - Bota Sot
Firma e Mavrajt dhe shokëve te Hamburgu vlen...

Futboll

E enjte, 18 tetor 2018

Firma e Mavrajt dhe shokëve te Hamburgu vlen...

Më: 6 dhjetor 2017 Në ora: 16:55
Ilustrim

Firma e Mërgim Mavrajt dhe shokëve te Hamburgu vlen 30 euro, ja tifozi që e nxjerr në shitje online

Një ndodhi e çuditshme ka ndodhur në Gjermani, ku një tifoz i skuadrë së Hamburgut, ka nxjerrë në shitje posterin e sezonit 2017/2018, me autografet e të gjithë lojtarëve, mbi foton e secilit.

Ai e ka nxjerrë në shitje në faqen “ebay”, dhe firma e Mavrajt me shokë, kushton e gjitha 30 euro. Gjithashtu, ai kërkon edhe 1.5 euro për transportin e këtij malli.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test