Barça do vetëm Coutinho - Bota Sot
Barça do vetëm Coutinho

Futboll

E premte, 19 tetor 2018

Barça do vetëm Coutinho

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 00:03
Philippe Coutinho

Katalunasit janë të interesuar të transferojnë vetëm mesfushorin brazilian, por kanë lënë mundësi tjera, nëse dështojnë në këtë operacion.

Zyrtarët më të lartë të Barcelona janë të bashkuar rreth bindjes se asi i Liverpool, Philippe Coutinho, është i vetmi futbollist me të cilin duhet të nënshkruajnë.

Mesut Ozil dhe të tjerët shihet vetëm si alternativa dytësore nga skuadra katalunase, nëse nuk arrin të sigurojë nënshkrimin me brazilianin gjatë dimrit.

Por me raportimet që thonë se Coutinho vazhdon të synojë largimin nga Anfield Road, besohet se një ofertë prej 150 milionë eurosh do të jetë e mjaftueshme për ta kryer këtë operacion.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test