Vendim shumë i rëndë në botën e futbollit - Bota Sot
Vendim shumë i rëndë në botën e futbollit

Futboll

E shtunë, 20 tetor 2018

Vendim shumë i rëndë në botën e futbollit

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 13:55
Tabela

Nuk i pagoi lojtarët, ndëshkohet shumë ashpër skuadra e Ligës së Dytë të Greqisë në futboll.

Është fjala për Acharnaikos e cila është e tronditur, sepse është dënuar me -54 pikë dhe kjo nënkupton se shpresat për të mbetur në ligë i ka zero.

Ky është një vendim shumë i rëndë dhe gjithsesi se kjo, duhet të ndiqet edhe nga shtetet tjera në sport, kësisoj të mbrohet djersa e futbollistit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test