Bujari me 135 kg, shikojeni se si hidhet në paradë dhe ndalon gjuajtjet! - Bota Sot
Bujari me 135 kg, shikojeni se si hidhet në paradë dhe ndalon gjuajtjet!

Futboll

E martë, 16 tetor 2018

Bujari me 135 kg, shikojeni se si hidhet në paradë dhe ndalon gjuajtjet!

Nga: Kemajl Goca Më: 11 dhjetor 2017 Në ora: 18:54
Bujar Muli

Njeriu më i fortë në Kosovë, Bujar Muli, fillimisht kishte nisur karrierën si portier i futbollit në Kosovë të Vushtrrisë, por më vonë u largua për shkak të disa mosmarrëveshjeve të asaj kohe!

Megjithatë, Bujari edhe pse ka 135 kilogram, pa dyshim se ka reflekse të jashtëzakonshme, më së miri mund ta shikoni në video se si hidhet në paradë për të ndalur goditjet në portë. 

Muli njihet si njeriu që çon pesha të rënda, ndalë veturën me duar dhe çon me shpinë traktorin, madje edhe pesë vetë i kishte ngritur lart dhe një gazetare e kishte mbajtur edhe me një dorë në ajër! Ky është Bujari apo më i forti i Republikës!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test