Skuadrat që Messi nuk u ka shënuar kurrë - Bota Sot
Skuadrat që Messi nuk u ka shënuar kurrë

Futboll

E martë, 16 tetor 2018

Skuadrat që Messi nuk u ka shënuar kurrë

Më: 13 dhjetor 2017 Në ora: 18:34
Leo Messi

Leo Messi zakonisht shqyhet për i pamëshirshëm përpara portës në tundjen e rrjetës. Por ka disa skuadra të cilat i kanë shpëtuar pleshtit dhe ato janë tre skuadranë La Liga, gjashtë ën Ligë të Kampionëve, një në Kupën e Mbretit, një në Kupën e Botës për Klube dhe 12 në ligën e dytë spanjolle Segunda B, i kanë rezistuar Lionel Messit.
La Liga: Real Murcia, Xerex (2 ndeshje të luajtura) and Cádiz (1).
Champions League: Chelsea (8), Rubin Kazan (4), Inter Milan (3), Liverpool, Benfica (2) dhe Udinese (1).
Copa del Rey: Gramanet (1).
Club World Cup: Al Sadd Qatar (1).
Segunda B: Peña Sport (2), Yeclano, Zaragoza B, Huesca, Badalona, Peralta, Osasuna B, Gramanet, Novelda, Sabafell, Mataró and Castellón. (1).

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test