Atletico pa fat, dëmtohet Diego Costa - Bota Sot
Atletico pa fat, dëmtohet Diego Costa

Futboll

E diel, 21 tetor 2018

Atletico pa fat, dëmtohet Diego Costa

Më: 20 janar 2018 Në ora: 22:06
Diego Costa

Diego Costa është dëmtuar në ndeshjen e Atletico Madridit ndaj Gironas.

Lajmi u konfirmua nga trajneri i Atleticos, Diego Simeone i cili theksoi se lojtari u zëvendësua për shkak se ndjente dhimbje.

 “Costa pësoi një goditje dhe kërkoi të dalë nga loja”, ka thënë Simeone.

Ai shtoi se dëmtimi i sulmuesit spanjoll do të vlerësohet nesër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test