Shaqiri shënon super gol - Bota Sot
Shaqiri shënon super gol

Futboll

E martë, 23 tetor 2018

Shaqiri shënon super gol

Më: 3 shkurt 2018 Në ora: 16:20
Xherdan Shaqiri

Stoke City është duke luajtur si mysafir i Bournemouthit në kuadër të xhiros së 26-të të Premier Ligës.

Skuadra e Xherdan Shaqirit është në epërsi dhe pikërisht golashënues është gjilanasi.

Shikoni golin e tij:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test