Seedorf befason tifozët me klubin e ri - Bota Sot
Seedorf befason tifozët me klubin e ri

Futboll

E shtunë, 20 tetor 2018

Seedorf befason tifozët me klubin e ri

Më: 5 shkurt 2018 Në ora: 10:30
Clarence Seedorf

Clarence Seedorf ka ofertë për rikthim në postin e trajnerit.

Ish mesfushori i Milanit mund të angazhohet në La Ligë.

Mediat spanjolle raportojnë se Seedorf është kandidat për postin e trajnerit të Deportivo La Corunas.

Pas përvojës si trajner në Milan dhe Shenzen, Seedorf ka shfaqur gatishmëri të rikthehet si strateg te skuadra e njohur nga La Liga.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test