Formacionet zyrtare: Paderborn – Bayern Munich - Bota Sot
Formacionet zyrtare: Paderborn – Bayern Munich

Futboll

E martë, 23 tetor 2018

Formacionet zyrtare: Paderborn – Bayern Munich

Më: 6 shkurt 2018 Në ora: 18:05
ilustrim

?Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Paderborn – Bayern Munich

Dy skuadrat gjermane, Paderborn dhe Bayern Munich kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të çerekfinales së DFB Pokal.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 18:30.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test