Xavi zbulon planin sensacional për rikthimin te Barcelona - Bota Sot
Xavi zbulon planin sensacional për rikthimin te Barcelona

Futboll

E premte, 19 tetor 2018

Xavi zbulon planin sensacional për rikthimin te Barcelona

Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 23:21
Xavi Hernandez

Xavi Hernandez dëshiron të bëhet trajner i Barcelonës.

Në fakt, kjo është një ëndërr për mesfushorin.

“Një nga ëndrrat e mia është që një ditë të trajnoj Barcelonën”, deklaroi Xavi.

“Sigurisht, ju duhet të përgatiteni shumë dhe të jeni shumë profesional për të arritur atje”.

“Unë e njoh shumë mirë Barcelonën, por fillimisht duhet të kem licencën”, shtoi ai. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test