Pique: Jam gati - Bota Sot
Pique: Jam gati

Futboll

E enjte, 18 tetor 2018

Pique: Jam gati

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 18:44
Pique

Duket se lëndimi i gjurit nuk do t’ia parandalojë Gerard Piques paraqitjen në Kupën e Mbretit kundër Valencias të enjten në mbrëmje.

Pique i ka hedhur poshtë spekulimet se do të mungojë për rreth një muaj pas një lëndimi në gju që e pësoi në fundjavë kundër Espanyolit.

Ai është thirrur nga Ernesto Valverde për ndeshjen e sotme dhe edhe vetë e ka konfirmuar se është i gatshëm.

Në një postim në Instagram, Pique ka shkruar: Jam gati”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test